Miniatyrer Höganäs mfl

Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl
Miniatyrer Höganäs mfl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGANÄS, miniatyrer, 14 st, figurin, modell mindre, stengods, glaserade, signerade, höjd ca 1,5-5,5 cm, MINIATYRER, 22 st, stengods, olika signaturer, höjd ca 1-6 cm

Medföljande 2 naggade miniatyrer

431080

2016-12-26