Miniatyrer Höganäs mfl
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖGANÄS, miniatyrer, 14 st, figurin, modell mindre, stengods, glaserade, signerade, höjd ca 1,5-5,5 cm, MINIATYRER, 22 st, stengods, olika signaturer, höjd ca 1-6 cm
Medföljande 2 naggade miniatyrer
431080
2016-12-26