Elina Brotherus, FUJI-MI4

Elina Brotherus, FUJI-MI4
Elina Brotherus, FUJI-MI4
Elina Brotherus, FUJI-MI4
Elina Brotherus, FUJI-MI4

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ELINA BROTHERUS (Finland, född 1972): "FUJI-MI4", signerad och daterad på baksidan 2008, upplaga 1/6, c-print, 70x86 cm

431085

2017-01-28