Elina Brotherus, FUJI-MI4
Klubbat för:
9 600 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
ELINA BROTHERUS (Finland, född 1972): "FUJI-MI4", signerad och daterad på baksidan 2008, upplaga 1/6, c-print, 70x86 cm
Kuntoraportti
431085
Päivämäärä:
2017-01-28