Evan Gruzis, Assorted Shapes

Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EVAN GRUZIS (USA, född 1979): "Assorted Shapes",
signerad och daterad på baksidan Evan Gruzis 2008, tusch och akvarell på papper, 71,5x51,5 cm

431086

2017-01-28