Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EVAN GRUZIS (USA, född 1979): "Assorted Shapes",
signerad och daterad på baksidan Evan Gruzis 2008, tusch och akvarell på papper, 71,5x51,5 cm
431086
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här