Anders Clausen "Untitled 6"

Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen
Anders Clausen

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS CLAUSEN (Danmark, född 1978): "Untitled 6",
signerad och daterad på baksidan Anders Clausen 2011, digitalprint, 51x36 cm

431087

2017-01-28