Mathsson & Hein
2016-12-28
431100
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 69,5, 220x120 cm
Bruksslitage