Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

YOSHITSUYA (1822-66): diptyk, Stridsscen, ca 37x50 cm, oramad

Slitage, fläckar, lagningar, revor

431105

2016-12-27