Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
YOSHITSUYA (1822-66): diptyk, Stridsscen, ca 37x50 cm, oramad
Slitage, fläckar, lagningar, revor
431105
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här