Stolar 4 stolar Allegro

Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro
Stolar 4 stolar Allegro

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, modell Allegro, svartlaserad björk samt svart sadelgjord, formgivna av Marit Stigsdotter, stämplade Stolab 2007, höjd ca 99, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

431120

2016-12-26