Erik Tryggelin oljemålning
2016-12-26
431142
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): "Klara sjö, Stockholm", signerad, daterad 24/3 1920, olja på duk, 33x53 cm