Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abtrakt komposition, signerad AW. MS. SP, olja på duk, ca 75x243 cm

Proveniens: Kooperativa Förbundets konstförening

Fläckar

431149

2016-12-26