A Lindeblom porträtt av karolinerofficer
2016-12-27
431150
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
A LINDEBLOM (1900-tal): Porträtt av general och regementschef - tidigt 1700-tal, kopia utförd 1930 efter original av Å. Tjusterby, olja på duk, 100x74 cm