Barnhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Vy över Skeppsholmen i Stockholm, signerad Oscarsson, olja på duk, ca 44,5x23 cm

431161

2016-12-28