Vinofferkärl brons

Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons
Vinofferkärl brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINOFFERKÄRL, brons, Kina, 1900-tal, tripod, livet med geometrisk dekor, höjd ca 32 cm

Slitage

431162

2016-12-27