Skipper Scooter mfl kläder

Skipper Scooter mfl kläder
Skipper Scooter mfl kläder
Skipper Scooter mfl kläder
Skipper Scooter mfl kläder
Skipper Scooter mfl kläder
Skipper Scooter mfl kläder

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL, Skipper, Scooter, Ricky, Twiggy, Tutti, Todd, 1960-tal, medföljande kläder och tillbehör, mestadels etikettmärkta, ca 17 uppsättningar bl a #1904 "Flower Girl", #1906 "Dress Coat", #1908 "Skating Fun"

Överdel, fabriksförpackning till Scooter medföljer, Skippper med ärgade öron, bruksslitage

431163

2016-12-29