Kendocka kläder

Kendocka kläder
Kendocka kläder
Kendocka kläder
Kendocka kläder

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MATTEL, Kendocka, 1960-tal, medföljande kläder och tillbehör, mestadels etikettmärkta, 10 uppsättningar bl a # 0791 "Fun on Ice", #0797 "Army and Air Force", #1408 "Fraternity Meeting"

Zustandsbeschreibung

Kendockans hår med slitage, bruksslitage

431170

2016-12-29