Serverignsvagn

Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn
Serverignsvagn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd ca 64, 80x45 cm

Slitage

431175

2016-12-28