Bordslampa i jugenstil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, jugendstil, figurgrupp i polyresin/metallimitation, skärmar i polykromt glas, höjd ca 95 cm
Smärre slitage, lampskärmar med färgbortfall, en lampsockel något sned.
431182
2016-12-27