Bordslampa i jugenstil

Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil
Bordslampa i jugenstil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets slut, jugendstil, figurgrupp i polyresin/metallimitation, skärmar i polykromt glas, höjd ca 95 cm

Smärre slitage, lampskärmar med färgbortfall, en lampsockel något sned.

431182

2016-12-27