Mackintosh Hill house chair

Mackintosh Hill house chair
Mackintosh Hill house chair

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES RENNIE MACKINTOSH, stol, "Hill house chair", 1980-tal, svartlackerad, klädd sits, totalhöjd 140, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

431183

2016-12-27