Matsalsgrupp 1930-tal

Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal
Matsalsgrupp 1930-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALGRUPP, 9 dlr, 1930-tal, bonad björk, skuren dekor, bestående av bord, sideboard, sekretär, 2 karmstolar, 4 stolar, bordets höjd ca 75, 160x79, utdragsskivor 60, sitthöjd ca 47 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador

431192

2016-12-28