Madeleine Pyk, Mellan franska dörrar

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Mellan franska dörrar", signerad M Pyk, olja på duk, 49x51 cm

431210

2017-01-02