Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1950-tal, fanerade med mahogny, låda i sargen, märkt Svenska möbelfabriken, spegelns mått 122x62, konsolbordet 60, 40x26 cm

Slitage

431211

2016-12-28