Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 5 dlr, 1900-tal, höjd ca 11-26 cm

Slitage

431212

2016-12-28