Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): ´´South Shields, Newcastle on Tyne´´, signerad och daterad Jerken-35, olja på duk, ca 61x51 cm

431217

2016-12-28