Erik Jerken

Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, signerad och daterad Jerken 1942, olja på pannå, 61x46 cm

431218

2016-12-28