Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, signerad och daterad Jerken 1942, olja på pannå, 61x46 cm
431218
2016-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här