Fruls Tilpo

Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): "Centrum of the World IV" signerad och daterad på baksidan FrulsTilpo 2001, olja på duk, 81x100 cm

431220

2016-12-28