Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THAGE NORDHOLM (1927-1990): Stilleben med frukter, signerad Thage Nordholm, olja på pannå, ca 57x38 cm
431221
2016-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här