Ivar Morsing

Ivar Morsing
Ivar Morsing
Ivar Morsing
Ivar Morsing
Ivar Morsing
Ivar Morsing

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): "Fiskaren på mykonos´´, signerad I. Morsing, olja på duk, ca 130x120 cm

431234

2016-12-28