Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Komposition, signerad och numrerad 23/99, färgetsnign med akvatint, ca 56x76 cm

431239

2016-12-28