Golvlampa Marian Zawadzki
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Marian Zawadzki, polykrom dekor figurer, signerad och daterad Marian 1959, inpressad Tilgman Keramik Made in Sweden, glaserat lergods, textilskärm medföljer, höjd exklusive skärm ca 52 cm
431251
2017-01-02