Matservis Wedgwood
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WEDGWOOD, "Devon Rose", matservis, bestående av: 14 mattallrikar, 6 assietter, 9 desserttallrikar, 12 bärskålar, 3 uppläggningsfat, 2 skålar, lockkarott, såsskål, såskanna
Bärskålar, desserttalrikar, mattallrikar med varierat bruksslitage. 3 desserttallrikar med kraftigt slitage medföljer. Skål med mindre fotnagg.
431266
2016-12-28