Matservis Wedgwood

Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood
Matservis Wedgwood

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WEDGWOOD, "Devon Rose", matservis, bestående av: 14 mattallrikar, 6 assietter, 9 desserttallrikar, 12 bärskålar, 3 uppläggningsfat, 2 skålar, lockkarott, såsskål, såskanna

Bärskålar, desserttalrikar, mattallrikar med varierat bruksslitage. 3 desserttallrikar med kraftigt slitage medföljer. Skål med mindre fotnagg.

431266

2016-12-28