Ljusstakar och lockask kolmårdsmarmor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, LOCKASK, kolmårdsmarmor, omkring 1900-talets mitt respektive början, höjd ca 13,5 respektive 4,5 cm

Mikronagg på basen

431267

2016-12-27