Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap med gård och vattendrag, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 73 cm.
431276
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här