Helmer Osslund, Landskap med gård och vattendrag

Såld för:

Osåld

Utropspris

50 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap med gård och vattendrag, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 73 cm.

431276

2017-01-22