Wang Su scroll

Wang Su scroll
Wang Su scroll
Wang Su scroll
Wang Su scroll
Wang Su scroll
Wang Su scroll
Wang Su scroll
Wang Su scroll

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WANG SU (1794-1877): Elegant dam på balkong, inskription och sigill, tusch och färg på papper, ca 95 x 21 cm

PROVENIENS:
Inköpt i Shanghai 1985.

slitage

431302

2016-12-30