Emmafåtölj

Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMMAFÅTÖLJ, helstoppad med knapphäftad rygg, klädsel i gul textil, ben i betsad bok, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 80, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage, ett ben något löst/limbehov

431311

2016-12-28