Sideboard av Carl Malmsten
2016-12-28
431348
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", sideboard, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, höjd ca 96, 150x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre slitage