Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AUGUSTA JENSEN (född Elieson, 1858-1936): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Augusta Elieson 1883, olja på duk, ca 37x29 cm
431368
2016-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här