Augusta Elieson oljemålning

Augusta Elieson oljemålning
Augusta Elieson oljemålning
Augusta Elieson oljemålning
Augusta Elieson oljemålning
Augusta Elieson oljemålning
Augusta Elieson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUSTA JENSEN (född Elieson, 1858-1936): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Augusta Elieson 1883, olja på duk, ca 37x29 cm

431368

2016-12-29