Nils Möller etsning

Nils Möller etsning
Nils Möller etsning
Nils Möller etsning
Nils Möller etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS MÖLLER (1917-2004) "Nattklubben Paris" etsning, signerad och daterad -49 samt med påskriften provtryck, tryckytans mått ca 30 x 23 cm.

Gulnader

431378

2017-01-04