Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS MÖLLER (1917-2004) "Nattklubben Paris" etsning, signerad och daterad -49 samt med påskriften provtryck, tryckytans mått ca 30 x 23 cm.
Gulnader
431378
2017-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här