Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, valnöt, 2000-tal, R.O.O.M, höjd ca 72, 140x79 cm
Bruksslitage
431386
2016-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här