Matbord R.O.O.M

Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M
Matbord R.O.O.M

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, valnöt, 2000-tal, R.O.O.M, höjd ca 72, 140x79 cm

Bruksslitage

431386

2016-12-29