Axel Erdmann motiv från Norrbro

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL ERDMAN (1873-1954): Motiv från Norrbro, signerad samt daterad 1921-1945, olja på duk, 48x59 cm

431394

2016-12-29