Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med bord, blandstil, 1900-talets mitt, teak samt färgyllda ornament, bordet med skiva i kolmårdsmarmor, spegelns höjd ca 117, bordets höjd 67 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

431409

2016-12-29