Väggvaser Kina

Väggvaser Kina
Väggvaser Kina
Väggvaser Kina
Väggvaser Kina
Väggvaser Kina
Väggvaser Kina
Väggvaser Kina
Väggvaser Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, emaljfärgdekor i form av pojkar, höjd ca 16,5 cm

En med lagningar

431419

2016-12-29