Klappsolur

Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur

Klubbat för:

10 500 SEK

2 000 SEK

KLAPPSOLUR, med kompass, Tyskland, 1700-tal, trä med delvis kolorerat och graverat papper, 8,5x5,5 cm

Obet. skador

431420

2016-12-29