Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i grönt och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 91310 -E, höjd ca 14 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
431430
2016-12-29