Elin Jonsson Reijmyre glasbruk

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i grönt och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 91310 -E, höjd ca 14 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

431430

2016-12-29