Arkivskåp 1940-tal

Arkivskåp 1940-tal
Arkivskåp 1940-tal
Arkivskåp 1940-tal
Arkivskåp 1940-tal
Arkivskåp 1940-tal
Arkivskåp 1940-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1940-tal, 9 ldr samt öppna fack, 1940-tal, höjd 108, 51x31 cm

Bruksslitage, mindre skador

431440

2016-12-29