Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, ek, 1940-tal, 9 ldr samt öppna fack, 1940-tal, höjd 108, 51x31 cm
Bruksslitage, mindre skador
431440
2016-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här