Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 500 SEK
Beschreibung
KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, 1900-talets mitt, stämplade Sanborns Mexico, kannans höjd ca 20 cm, totalvikt ca 1215 g
Zustandsbeschreibung
Mindre bucklor
431449
2016-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner