Kaffeservis sterlingsilver Mexico

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 500 SEK

Beschreibung

KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, 1900-talets mitt, stämplade Sanborns Mexico, kannans höjd ca 20 cm, totalvikt ca 1215 g

Zustandsbeschreibung

Mindre bucklor

431449

2016-12-29