Klubbat för:
Osåld
Utropspris
16 000 SEK
ROGER HANSSON (född 1967): "Tradition", signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008, olja på pannå, 44,5x66,5 cm
431452
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här