Roger Hansson, Tradition

Roger Hansson, Tradition
Roger Hansson, Tradition
Roger Hansson, Tradition
Roger Hansson, Tradition

Såld för:

Osåld

Utropspris

16 000 SEK

ROGER HANSSON (född 1967): "Tradition", signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008, olja på pannå, 44,5x66,5 cm

431452

2017-01-22