Mirjam Vainio oljemålning

Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Vandring", signerad och daterad -69, olja på pannå , ca 33x41 cm

Smärre ytslitage

431455

2016-12-29