Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IAN RUSTH (född 1950): "Kärlekens stege del I och II", signerade och daterade Ian Rusth, daterad -87, numrerade 29/86, färglitografier, ca 43x29 cm vardera

Något gulnade

431456

2016-12-29